Naturalny antybiotyk

Spodziewasz się dziecka, a może jesteś młodą mamą i karmisz piersią? Rozkłada Cię przeziębienie? Obawiasz się o zdrowie swoje i swojego dziecka? Spokojnie podejdź do swojej choroby, nie zawsze aby wyzdrowieć potrzebujesz silnych leków, antybiotyków.

Zdrowie w ząbku czosnku. Może spróbujmy od herbaty malinowej, wygrzania się, miodu, mleka i cytryny, a na dodatek czosnek. Właściwości zdrowotne czosnku są nieocenione, jest to jeden z najlepszych naturalnych antybiotyków, warto pamiętać by był pochodzenia polskiego i aby go nie obrabiać termicznie, inaczej traci swoje cenne właściwości. Może nie za pierwszym razem, ale druga dawka i na pewno będzie lepiej.

Warto dbać o swoje zdrowie, nie narażać się na zbędne bakterie, drobnoustroje, ograniczyć kontakt z chorymi osobami, jednak gdy już coś nas dopadnie, warto sięgnąć po naturalną, ekologiczną broń. Zanim zaczniesz faszerować się tabletkami, pastylkami albo syropami spróbuj babcinych, domowych sposobów, które nie zawodzą, może nie zawsze sobie dają radę, ale na pewno wspomogą Twój organizm w stanie ciężkiej walki o zdrowie, o lepszy nowy dzień.