Ta piosenka religijna nawołuje do nas

Ta piosenka religijna nawołuje do nas, abyśmy naszego Pana Jezusa uważali za przyjaciela. Tylko on potrafi nas pocieszyć, dając nam nadzieję, na lepsze przyszłe życie, gdy oprzemy się o Jego ramię, to pokładamy w nim wszystkie swoje nadzieje, ulatuje wtedy z nas cały strach. W tym utworze ” przyjaciela mam chwyty ” , uświadamia nam, iż On jest najbliżej nas, gdy tylko potrzebujemy jego wsparcia.

 
Oczywistym stanem rzeczy jest Król wszystkich królów, nasz najukochańszy i najwspanialszy Bóg. Ta piosenka posiada piękne chwyty na gitarę, gdzie śpiewając wytwarzamy w sobie radość, jaką dostajemy od Niego, bowiem w każdej sytuacji nas wysłucha, nie ważne gdzie jesteśmy w danym momencie, ważne aby płynęło to ze szczerych naszych serc.
Jezus jest dla każdego z nas wierzącego najcudowniejszym przyjacielem, bowiem nikt ani nic Naszego Pana nie zastąpi. Więc powinnyśmy tą przyjaźń pielęgnować i doceniać, bo bez Niego byłoby nam ciężko żyć. Pamiętajmy o tym, że to właśnie Jezus zawsze robi pierwszy krok w naszą stronę, by prowadzić nas do Domu Ojca. Tak ja mówił : ” Nie wyście mnie wybrali, ale Ja was wybrałem i przeznaczyłem was na to, abyście szli i owoc przynosili, by wasz owoc trwał ”